Niżej opublikowano ważne warunki używania bloga i zamieszczania tekstów na go2kredyt.pl.

Ustalenia generalne
– By móc kompletnie użytkować bloga oraz publikować w nim artykuły, trzeba przejść przez bezpłatną rejestrację.
– Rejestracja na stronie jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na reguły wymienione w statucie.
– Wraz z art. 116 „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z 4.02.1994 r., niedozwolone jest plagiatowanie i przedrukowywanie artykułów opublikowanych na stronie go2kredyt.pl. Pogwałcenie tego przepisu wiąże się ze zawiadomieniem organów ścigania.
– Użytkownik jest całkowicie odpowiedzialny za publikowany treść. Administrator bloga nie ponosi odpowiedzialności za szkody będące wynikiem wykorzystania artykułów dodanych na witrynie.
– Twórca publikacji zawiadamia, że posiada zupełne prawa autorskie.
– Artykuły nie mogą być zamieszczane na innych witrynach ani przed, ani po opublikowaniu ich na go2kredyt.pl.
– Publikacje, które nie realizują wymagań, mogą zostać odrzucone. Administrator strony zastrzega sobie możliwość niewyrażenia zgody bez przedstawiania konkretnej przyczyny.
– Na go2kredyt.pl obowiązuje ograniczenie odpowiedzialności administratora serwisu. Internauta wie, że serwis ma styl informacyjno-rozrywkowy, podobnie jak prezentowane na nim teksty. Nie wyrażają one rad ani instrukcji postępowania w określonych realiach. Publikowane felietony prezentują osądy ich autorów. Administrator nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy wyświetlanych pod tekstami.

Zamieszczanie artykułów na witrynie
– Treść tekstu musi być zgodna z wytycznymi polskiej gramatyki i ortografii. Treści z wyraźnymi pomyłkami nie będą opublikowane.
– Treść artykułu winna mieć charakter informacyjny i być intrygująca dla czytelników.
– Każdy artykuł musi być unikalny, dający do myślenia i przejrzysty dla internautów.
– Publikowane teksty powinny mieć powyżej 2500 znaków bez odstępów.
– W publikacji możliwe jest załączenie nie więcej niż jednego linka w postaci URL lub brand.
– Publikacja i linki wiodące do zewnętrznych domen nie powinny zawierać tematów niezgodnych z prawem oraz tematów dla pełnoletnich.
– Do każdej publikacji wypada dołączyć grafikę. Fotografia nie może przekraczać przepisów „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych”.